Faqja Kryesore Etiketimet Vajza

Etiketim: Vajza

Vajzat trinjake refuzojnë të flasin me të tjerët në shkollë. Pastaj...

Kur Haley, Kassidy dhe Sierra shkuan për herë të parë në një shkollë në Las Vegas, dukeshin krejtësisht të pakënaqura me atë që mësuesit...

Vajza 2-vjeçare bëhet blu në fytyrë dhe fillon të vjellë gjak,...

Kur dikush vdes, kjo është gjithmonë e tmerrshme, por kur bëhet fjalë për një fëmijë, është edhe më keq; për më tepër, nëse vdekja...
- Advertisement -