Faqja Kryesore Etiketimet Trinjake

Etiketim: Trinjake

Vajzat trinjake refuzojnë të flasin me të tjerët në shkollë. Pastaj...

Kur Haley, Kassidy dhe Sierra shkuan për herë të parë në një shkollë në Las Vegas, dukeshin krejtësisht të pakënaqura me atë që mësuesit...
- Advertisement -