Faqja Kryesore Etiketimet Rrushi

Etiketim: rrushi

Zijeni gjethet e rrushit dhe lengu i tij do te kuroj...

Rezulton se gjethet e rrushit janë një il. aç i fuqishëm natyral që kurojnë një sërë sëm. undjesh. A e dinit që në pesë...
- Advertisement -