Faqja Kryesore Etiketimet Preku

Etiketim: preku

Kaloi plot 17 vjet në burg, për krimin që nuk e...

John Bunn qau dhe kapi duart e gjyqtares që e liroi atë pasi ai kaloi 17 vjet të jetës së tij pas hekurave për...
- Advertisement -