Faqja Kryesore Etiketimet Nervi

Etiketim: Nervi

Vuani nga nervi shiatik ?? Perdorni kete ilaç dhe dhimbja juaj...

Termi i nervit shiatik ka të bëjë me dhimbjet në pjesën e poshtme të shpinës, në hapësirën e fundshpinës dhe këmbë, dhimbje që shfaqet...
- Advertisement -