Faqja Kryesore Etiketimet Leter

Etiketim: Leter

‘I dashur Babagjysh, dua një v…. për vëllanë’, mos e humbni...

Një vajzë e vogël ka shtruar një kërkesë kundrejt Babagjyshit që ka prekur këdo që e ka lexuar. Vogëlushja me emrin Kaitlyn, ka kërkuar...

Zgjidh nje nga letrat ne foto dhe zbulo se çfarë do...

Cilen leter zgjodhe ? Letra nr. 1 Kjo letër simbolizon unitetin. Kjo letër e unitetit bashkon të gjitha besimet shpirtërore. Nëse zgjidhni këtë letër , do...
- Advertisement -