Faqja Kryesore Etiketimet Kifle

Etiketim: Kifle

Ja si te gatuani Kifle të shpejta dhe shumë të shijshme...

Keto jane Përbërësit qe ju duhen per te gatuar kete recete te mrekullueshme ! 1L qumësht 4filxhana vaj 4luge kripë 8luge sheqer 1.5luge maja miell Hapat Te gjitha perzihen deri sa te...
- Advertisement -