Faqja Kryesore Etiketimet Kerthize

Etiketim: kerthize

Keto jane 25 semundjet qe sheron nje pike mjalte e vendosur...

Vendosja e një pike mjalti para gjumit në kërthizë (dhe nëse dëshiron i shton një pikë xhenxhefil) duke e izoluar me një likoplast për...
- Advertisement -