Faqja Kryesore Etiketimet Hudher

Etiketim: Hudher

Vemendje : Vendoseni hudhrën poshtë jastëkut ose në xhep, ja pse..

E përdorur gjerësisht në gatime, si aromatizuese apo edhe në forma të tjera. Në këtë rast, vjen me dy përdorime të veçanta dhe shumë...
- Advertisement -