Faqja Kryesore Etiketimet Histori

Etiketim: Histori

Fshatari mblodhi vezët dhe pastaj vuri re se njëra nga vezët...

Fshatari u habit pasi gjeti një vezë që ishte pothuajse aq e madhe sa dora e tij, dhe ndodhi në fermën e tij në...

20 vjecarja i liroi vendin e saj një të moshuari. Kur...

Shumë njerëz zgjedhin trenat si transportin e tyre kryesor për t’u kthyer në vendlindjen e tyre në Kinë, por për shkak të numrit të...

Prekëse : Djali nuk ka duar por kujdeset për nënën 91-vjeçare

Ky njeri ka humbur të dy duart në një aksident, por vazhdon të jetë i përkushtuar që të ushqejë dhe të kujdeset për nënën...
- Advertisement -