Faqja Kryesore Etiketimet Gjysh

Etiketim: Gjysh

Djaloshi ushqen gjyshin e tij te paralizuar dhe ky moment emocionon...

Gjysherirt ? Ata jane dashuria jone me e madhe sepse ata na plotesojne cdo deshire pa kushte. Dashuria është një forcë e pashpjegueshme që...
- Advertisement -