Faqja Kryesore Etiketimet Femije

Etiketim: Femije

Kripë, uthull e sodë bukë. Kaq ju duhen që shtëpia juaj...

Nëse do të dinit se si veprojnë solucionet që përdorni për pastrimin e shtëpisë në shëndetin tuaj, do e reduktonit në mënyrë drastike përdorimin...

Motrat binjake sjellin ne jete fëmijët binjak: Ja cfarë thonë mjekët...

Dy motra binjake nuk mund ta mendonin se edhe fëmijët e tyre do të lindin sërish binjakë. Michelle Cooke sapo është bërë nënë dhe...

Ja pse nuk duhet t’i rrihni fëmijët

Një studim i ri ka zbuluar se rrahja e fëmijës suaj mund të jetë e dëmshme për sjelljen e tyre dhe të shkaktojë probleme...
- Advertisement -