Faqja Kryesore Etiketimet Dhembe

Etiketim: Dhembe

Harrojeni dentistin/ Ja si të pastroni dhëmbët dhe të largoni erën...

Fryma e keqe mund të shkaktohet nga shumë faktorë, duke filluar nga higjiena e dobët deri tek prania e baktereve të caktuara në gojë....

Dentistët nuk e tregojë këtë, ja si ti pastroni dhëmbët dhe...

Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është higjena e gojës. Por edhe në rastet kur pastrimi bëhet dy apo tre herë në...

Plaku 182 vjeç tregon sekretin e jatëgjatësisë, ai ka ngrënë diçka...

Mahashta Murasi nga qyteti i Bangalore i Indisë Veriore, sipas Librit Botëror të Rekordeve, ai është njeriu më i vjetër në planet. Ai e ka...
- Advertisement -