Lajm i fundit/ 23-vjeçari shqiptar humb jetën në mënyrë të dhimbshme në rrugë

30

Në rrugën nacionale Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç, automjeti me drejtues shtetasin K. M., 65 vjeç, banues në Gjirokastër ka go ditur këmbësori 23 vjeç.


Për pasojë ka humbur jetën shtetasi E. C. Drejtuesi i automjetit shtetasi K. M., është shoqëruar për në ambjentet e DVP Gjirokastër.

Në vendngjarje shkoi grupi he timor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.