Foto të ëmbla/ Poni me djalin në festë e shkruan fjalë zemre për datëlindjen e tij: Drita e syve!

33

Poni numëron një numër të lartë ndjekësish në llogarinë e saj në Instagram dhe muzika e saj pëlqehet shumë.


Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare, që është shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private.

Fotot që poston me djalin në rrjetet sociale janë të rralla, ndërsa fotot me bashkëshortin pothuajse mungojnë.

Megjithatë, së fundmi Poni ka vendosur të ndajë një moment krah dashurisë së saj më të madhe në ditën e tij të lindjes, i biri i cili qenka rritur goxha shumë.

“Edhe 100 dritë e syve të mi”, ka shkruar Poni krah fotos me djalin, për të cilin duhet ta pranojmë se qenka shumë simpatik.