Nuk i shijoi dot pushimet, pushuesi korçar m bytet në Zvërnec/ Ky ishte shkaku

28

Një 68-vjeçar është mb ytur në plazhin e Zvërnecit.
P olicia njofton se rreth orës 10:30, në plazhin e Zvërnecit, pranë vendit të quajtur “Hunda e Plakut”, shtetasi S.Dh., 68 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se i ka rënë in farkt dhe si pasojë është mb ytur në ujë.

68 vjeçari vua nte nga diabeti dhe ishte i shoqëruar me të bijën prej disa ditësh duke bërë plazh në këtë zonë.


Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.