E trishtë! U shtrua dje në gjendje të rëndë, vd es nga Covid mjeku pneumolog

25

Ndërron jetë nga Covid mjeku pneumolog Anibal Byberi.
Mësohet se mjeku pneumolog u paraqit dje në spitalin COVID2 në gjendje të rëndë shëndetësore.

Nuk dihet ende se prej sa ditësh mjeku ishte i prekur nga koronavirusi


Byberaj ka qenë mjek në Tropojë, ka mbajtur dhe postin e drejtorit të spitalit të Tropojës, duke iu shërbyer qindra qytetarëve.