Karantinë romantike: Besi befason Xhensilën me surprizën e veçantë në shtëpi

79

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi prej dy muajsh janë vetëkarantinuar në shtëpinë e tyre, duke zbatuar kështu rregullat e marra pas përhapjes së koronavirusit. Ndonëse në shtëpi, kjo nuk e ka ndaluar Besin ta surprizojë Xhensilën.


Mbërmjen e djeshme ai kishte përgatitur një darkë romantike për bashkëshorten, në oborrin e shtëpisë.

Xhensila e filmoi darkën duke treguar se Besi kishte përgatitur ushqime të thjeshta, kishte vendosur qiri dhe një arush duke e bërë shumë romantike.