Marina dhe Getoar prindër për herë të parë?! Ja deklarata troç e reperit

97

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Ata shpesh komentohen për daljet e tyre publike, por edhe për jetën private.

Loading…


Së fundmi, Geti ka shuar një kuriozitet për të gjithë fansat. I pyetur nga kunata e tij, Luana se kur do të bëhet baba, Geti ka pranuar se është gati dhe tani e ka vetëm Zoti në dorë.

‘Sa më shpejt të jetë e mundur’, u shpreh reperi. Kujtojmë që Marina është përfolur disa herë për një shtatzëni të mundshme, megjithatë të gjitha kanë mbetur aludime.