Pijeni 1 orë para se të flini! Djeg të gjitha yndyrnat nga stomaku juaj, pastron trupin tuaj nga toksinat dhe vret qelizat e kancerit

302

Në artikujt tonë ne shpesh herë shkruajmë për rëndësinë e Barnave natyrore. Barnat natyrale janë shumë më efektive sesa ato klasike dhe mund të shërojnë edhe sëmundjet më të rënda si kanceri.

Në të kaluarën, Dr. Gerson shëronte pacientët e kancerit me lëngje natyrale të panxharit dhe fruta dhe perime të tjera. Ai arriti të shërojë shumë njerëzve. Është numri i vogël i njerëzve që kanë dëgjuar për këtë, sepse kompanitë farmaceutike nuk kanë përfitime.
Prandaj, duhet të informoheni se kimioterapia nuk është alternativa e vetme.

Loading…

Këtë herë ne zbulojmë një ilaç natyral që do të pastrojë trupin tuaj nga toksinat dhe do t’ju ndihmojë të forconi imunitetin. Ajo gjithashtu vret qelizat e kancerit dhe kjo do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt. Natyrisht, pavarësisht nga përdorimi i këtij ilaçi natyral, duhet të hani dhe të ushtroni mirë.

Përbërësit e kërkuar:

-1 dorë majdanoz

-1 lugë të vogël me uthull të mollës

-1 limon

-1 lugë të vogël me kanellë

-1 lugë mjaltë

-Gjysmë litër ujë

Përgatitja është shumë e thjeshtë. Majdanozi dhe limoni duhet të pastrohen. Shtrydhni limonin si lëng dhe përzieni me majdanoz, pastaj vendosni përbërësit e tjerë. Vendoseni në blender. Pini një gotë në ditë, 7 deri në 14 ditë, pastaj bëni një pushim. Nëse është e nevojshme mund te filloni prapë mbas një jave.