Shikon të atin në ëndërr, Eni Çobani rrënqeth me fjalët që thotë për të

295

Juristja e njohur shqiptare Eni Çobani e cila moderon rubrikën “Shihemi në gjyq” në “E diela shqiptare” është kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi nëpërmjet një postimi, Eni ka prekur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka folur për babain e saj.

Ajo ka publikuar një foto të vetën teksa shihet duke buzëqeshur dhe pranë saj ka treguar se ka parë në ëndërr të atin i cili nuk është më pranë saj.

Loading…

“Gjëja më e bukur në botë është të shohësh prindërit e tu të buzëqeshin dhe të dish se ti je arsyeja e asaj buzëqeshjeje. Babi im më merr malli shumë për ty dhe sot këtë mëngjes unë zgjova me ty mbështjell në ëndërr dhe tek hapa sytë ti me kishe lënë duke qeshur,“, ka shkruar juristja e njohur.