Si princeshë: Fustani i nuses së Gaz Pajës është një mrekulli

297

Gaz Paja dhe Ira Seferi po mbajnë sot dasmën madhështore në hotel Plaza, mes familjarëve e miqve të afërt. Dasma e çiftit është organizuar nga “Ami Event” dhe ambienti duket si përrallë.

Të ftuarit kanë nisur të postojnë foto me çiftin e një prej tyre është aktorja e Portokallisë, Albana Perhati e cila ka postuar një foto me Irën, bukuria e së cilës na magjepsi.

Loading…

Ira shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të qendisur me gurë, me krahët e rënë, me pak dekolte dhe me bishtin e gjatë si princeshë.

Albana ka postuar një foto edhe me Gazin i cili me kostumin e dhëndrit duket shumë i pashëm.