Vetëm 2 filxhanë në ditë për një javë dhe barku juaj do të zhduket!

370

Një barkë i sheshtë është ëndrra e shumë njerëzve. Por kjo kërkon shumë përpjekje, jo më kot njerëzit dështojnë në arritjen e këtij objektivi. Jo vetëm që duhet të ushtroni shumë aktivitet fizik, por njëkohësisht duhet të zgjidhni me kujdes ushqimin që hani. Po për fat të mirë, në këtë artikull ne do t’ju tregojmë sesi të hiqni përgjithmonë kilet në zonën e barakut. Gjithhçka që duhet të bëni është të përgatisni këtë pije në shtëpi, e cila do të largojë toksinat dhe do të përmirësojë funksionimin e trurit.

Përbërësit:

Loading…

1 filxhan me lëng limoni të freskët;
1 lugë gjelle me mjaltë natyral;
2 lugë gjelle uthull molle;

Përbërësit:
Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe lërini derisa të formohet një smoothie.

Si ta përdorni:
Konsumojeni këtë pije para drekës ose darkës dhe do të shihni përmirësime për vetëm 7 ditë.