Mos e mendoni operacionin si zgjidhje! Me këtë mënyrë hiqni të gjitha llojet e cisteve në shtëpi

367

Sot do t’ju prezantojmë me një recetë që do t’ju ndihmojë të hiqni qafe cistet pa efekte anësore.

Përbërësit që ju nevojitet janë:
-1 kilogramë mjaltë
-gjysmë litri alkool
-një kilogram kafe
-150 gram gjethe aloe

Loading…

Përgatitja dhe mënyra e përdorimit:
Pastroni gjethet e aloes dhe i grini imët në një blender. Gradualisht shtoni përbërësit e tjerë dhe i trazoni mirë.Merrni një shishe qelqi dhe vendosni brenda saj masën që përgatitët. E lini në një vend të errët për dy javë.

Pas 14 ditësh, e merrni masën dhe e kulloni përmes një nape. Pini dy lugë gjelle nga kjo përbërje dy orë para ngrënies. Bëjeni këtë tre herë në ditë. Pijeni në stomak bosh. Së shpejti do të vini re rezultatet!