Problemet me kockat marrin fund nëse përgatisni këtë recetë, rezultati 100% efektiv

473

Nëse jeni në kërkim të një ilaçi natyral që do të ndihmojë në qetësimin e dhimbjeve të forta në kockat dhe nyjet që ndonjëherë janë të padurueshme jeni në vendin e duhur.

Receta më poshtë do ju ndihmojë si të përgatisni ilaçin më të mirë për t’i dhënë fund krejtësisht dhimbjeve të kockave. Padyshim pjesa më e mirë e gjithë kësaj është se përbërësit janë krejtësisht natyralë, jo ​​të shtrenjtë dhe ndodhen në kuzhinën tuaj.

Përbërësit:
-1 vezë
-150 ml uthull molle

Loading…

Përgatitja dhe përdorimi:
Në fillim lani mirë vezën dhe e vendosni në një enë me uthull. Lëreni të qendrojë ashtu për 7 ditë rresht. Pas 7 ditësh pushimi, veza do të jetë shpërbërë. Në një filxhan vendosni vetëm të bardhën dhe të verdhën e vezës (pa cipën) së bashku me uthullën.

Sa herë që keni dhimbje konsumoni 10 ml nga kjo përzierje me një gotë ujë të nxehtë, deri në tre herë në ditë, derisa dhimbjet tuaja të zhduken.