Prekëse: I fejuari e la një ditë para martesës, ja çka bëri vajza

348

NJË VAJZË MEKSIKANE E CILA PRITEJ TË BËHEJ NUSE, KA BËRË NJË VEPRIM QË I KA KUSHTUAR SHTRENJTË, DERI NË PRISHJEN E MARTESËS.

Një ditë para se të martohej, Emma Ayala, kishte vendosur të organizojë një festë beqarie me mikeshat e saj, pë rte festuar natën e fundit të beqarisë, por ko9nsumimi i tepërt i alkoolit e bëri atë të bëjë një gjest të pamenduar mirë.

Gjatë festës së organizuar në Playa del Carmen në Meksikë, Emma kishte humbur kontrollin dhe kështu për një cast duke kërcyer me një mashkull, të cilin e kishte ftuar atë ditë, puthet dhe vazhdon sikurse të mos kishte ndodhur asgjë.

Loading…

Por e gjithë kjo ngjarje u filmua dhe më pas u postua në internet, ku brenda pak minutave bëri xhiron e botës. Dhe natyrisht videon arriti ta shoh edhe partner ii saj i cili shpresonte të martohej me të të nesërmen.

Kështu ai me të parë videon vendosi ti jep fund lidhjes së tyre duke mos pranuar në asnjë mënyrë të dëgjojë arsyetimet e saj.