Eliminoni “depozitat” e yndyrës dhe parazitët nga trupi juaj vetëm me këto dy përbërës

444

Ne të gjithë e dimë se duhet të ndjekim një dietë të rreptë për të eliminuar ato “depozitat” e yndyrës në trupin tonë. Por tani me këtë recetë të lehtë të bërë në shtëpi ju mund të hiqni yndyrën dhe parazitët nga trupi juaj. Rezultatet do ju suprizojnë! Për të përgatitur këtë recetë nevojiten vetëm 100 gramë fara liri dhe 10 gram karafil të thatë.

Loading…

Thjesht përzieni të dy përbërësit së bashku në një blender për një minutë. Çdo mëngjes, merrni dy lugë pluhur të kësaj përbërjeje. Madje nëse doni mund ta shtoni edhe tek pijet e tjera që konsumoni (ujë, çaj kafe). Këtë përzierje merreni për tri ditë rresht, bëni një pauzë për tri ditë dhe pastaj rifillojeni.
Ndryshimin e parë do ta vini re pas një muaji.