Shume e thjeshte : Zhdukni dhimbjen në shpinë dhe në gjunjë! Mjaftojne 2 lugë të përditshme

404

Zhdukni dhimbjen në shpinë dhe në gjunjë! Mjaftojne 2 lugë të përditshme si kjo dhe rigjeneroni kockat dhe nyjet .Një lugë para mëngjesit dhe drekës dhe pothuajse tërë skeleti do të rigjeneroet.

Sipas shumë ekspertëve mjekësor, qëndrimi jo korrekt është shkaku kryesor i dhimbjes së shpinës dhe dhimbjes së përbashkët. Për këtë arsye, është e rëndësishme të korrigjoni qëndrimin jo korrekt në mënyrë që të parandaloni ndërlikimet e ardhshme.

Kur flasim për një qëndrim korrekt nënkuptojmë një pozicionim të caktuar të të gjithë muskujve, kockave dhe trupit në tërësi.

Ne ju sugjerojmë këtë ilaç efektiv në shtëpi që korrigjon dhe rikthen gjendjen fillestare të nyjeve, kockave dhe gjunjeve, por gjithashtu lehtëson dhimbjen.

Loading…

Përbërësit:

1 kg mjaltë

10 lugë farë liri

50 gram fara kungulli

5 lugë susam

3 lugë rrush të thatë

50 gram fara luledielli

50 gram grurë (të pa zier)

Përgatitja:

Përzieni të gjithë përbërësit në një pjatë më të madhe dhe ruani përzierjen në një kavanoz xhami.

Merrni një lugë nga kjo përzierje çdo ditë para mëngjesit dhe drekës dhe së shpejti do të përjetoni një përmirësim të madh