“Lëngu magjik”, mjafton një gotë nga kjo pije dhe do luftoni qelizat kancerogjene

606

Ka disa metoda mjaft natyrale dhe efikase që do t’ju ndihmojnë në luftën kundër qelizave të këqija.

Sot, ne ju tregojmë recetën e një lëngu me efekte mjaft të mrekullueshme dhe shumë i lehtë për t’u përgatitur.

Për të marrë rezultatin më të mirë, duhet ta pini këtë pije në mëngjes para vaktit të parë të ditës me stomak bosh.

Përbërësit:

3 gjethe lakër Kale

½ kupë ujë

1 Limon

Një grusht spinaq

Përgatitja:

Përzieni të gjithë përbërësit në një shtrydhëse derisa të përftoni një masë homogjene dhe konsumojeni menjëherë.