Konsumimi i kësaj pije të mrekullueshme para gjumit shkrinë yndyrën e barkut

733

Shumica e njerëzve kanë probleme me eliminimin e yndyrës së barkut dhe kjo konsiderohet se yndyra e keqe që mund të shkaktojë shumë probleme shëndetësorë si hipertension, diabetin e tipit 2, sëmundje kardiovaskulare, probleme me gjumin dhe shumë çka tjetër, transmeton Express.
Megjithatë, kësaj pije do t’i jeni mirënjohës, sikurse shumë të tjerë që e kombinojnë edhe me aktivitet fizik, për rezultate më të shpejta.

Pija stimulon detoksifikimin dhe eliminimin e toksinave dhe largon mbetjet e dëmshme nga trupi.

Përbërësit

1 lugë çaji xhenxhefil,

1 trangull,

½ e limonit,

Majdanoz,

1/3 e një gote uji.

Mënyra e përgatitjes

I përzieni mirë përbërësit në shtrydhëse frutash dhe e pini çdo natë para se të shkoni në gjumë.