Jeni lodhur nga dietat e mbajtura prej kohësh dhe pa rezultat? Kjo pije do t’ju ndihmojë të humbisni 14 kg në 21 ditë!

336

Trupi i njeriut është një mekanizëm i përsosur, por që i nevojitet mirëmbajtja dhe përmirësimi i vazhdueshëm.

Ju duhet ta pasuroni dietën tuaj me lëndë ushqyese, por ndonjëherë ndodh që e ekzagjeroni dhe kjo përkthehet në përhapjen e sëmundjeve të ndryshme ose probleme të peshës.

Ju prezantojmë më poshtë me një përzierje shumë të dobishme, që do ta ndihmonte trupin të humbiste gradualisht kilogramët e tepërta:

Përbërësit:…

Një lugë xhenxhefil

Një kastravec të prerë në feta

Disa kokrra limon

Mente

Ujë

Përgatitja:

Miksojini të gjithë përbërësit dhe filloni ta pini përgjatë ditës.

Rezultatet do t’ju mahnisin!


Na ndiqni ne: