Provoni kete diete të pabesueshme, humbisni 7 kg në 7 ditë, rifreskoni trupin dhe ndjehuni më mirë!

291

Kastraveci perbehet nga nje sere vitaminash,mineralesh dhe ushqyesish thelbesore per trupin.Ai permban sasi të mëdha të ujit qe përmirësojnë metabolizmin.

Kastraveci ndihmon në largimin e lëngjeve të tepërta dhe djegien e yndyrës nga trupi.

Sot ne do t’ju prezantojmë dieten që do t’ju ndihmojë të digjni kilet e teperta në një periudhë shumë të shkurtër kohore:

Mëngjesi: 2 vezë të ziera dhe sallatë me kastravec

Paraditja:

kumbull, pjeshke dhe mollë

Dreka:

një fetë me bukë gruri dhe sallatë kastraveci

Darka:

cfaredolloj fruti

Përsëriteni këtë diete për një javë.


Na ndiqni ne: