Nëna publikon fotografi të djalit 4 vjeçar që vuante nga kanceri (FOTO)

532

Na ndiqni ne:

Fotografitë poshtë këtij teksti, do t’ua thejnë zemrën.

Ruth Scully, nëna nga Britania ka humbur djalin e saj 4 vjeçar, Nolan, në shkurtin e këtij viti,

Nolan, kishte vetëm 15 muaj forcë të luftonte me kancerin derisa kjo sëmundje e cila po prekë shumë njerëz në botë, i’a mori jetën.

Në një postim në Facebook, nëna e djaloshit 4 vjeçar ka shpërndarë fotografitë për të treguar realitetin e kësaj sëmundje, se si e dëmton trupin nga dita në ditë.

Fotografitë e dhimbshme të djaloshit kanë bërë gjiron e botës dhe i kanë bërë njerëzit të qajnë.