Ja serumi MAGJIK që çdo femër mbi 25 vjeç duhet ta dijë…

567

Sot dua tju jap nje recete SERUMI qe e kam shume perzemer

Sepse ka efekte fantastike per pastrimin e thelle te lekures, njollat kafe, rrudhat, rrathet rreth syve. Kjo recete permban vetem produkte BIO dhe serumi i formuar ka ne perberje te tij ALOE VERA, patate, VITAMINE E dhe vaj esencial sipas deshires. Kjo eshte nje recete qe cdo femer mbi 25 vjec duhet ta dije. SHARE kete recete qe ta ruani.Perberesit:1 luge aloe veraLeng patate.Vitamine E.Vaj esencial (sipas deshires)

Pergatitja dhe aplikimi: Merrni lengun e patates dhe perzienj te gjithe perberesit me njeri tjetrin. Pastroni lekuren dhe aplikoni SERUMIN 2 here ne dite pasi te keni hequr make upin. Lereni ne lekure dhe mos e shpelani.Kjo recete perdoret xdo dite dhe mbahet ne frigorifer. Lekura juaj do te jete ndihet e fresket dhe e rinuar ne cdo qelize te saj. Efektet e para do i shihni qe ne ditet e para te aplikimit te saj. Une kete recete e kam aplikuar prej 3 muajsh dhe jam super e kenaqur. Per me shume Shikoni Vidoen


Na ndiqni ne: