Faleminderit, 400.000 ndjekes Thenie Per Jeten, faleminderit per besimin tuaj

1024

Dite Historike : 6 TETOR 2018, NJE DITE E MADHE PER NE

E kush do ta mendonte se nje dite kjo faqe do te kapte 400.000 ndjekes ne kaq pak kohe. Gjithcka nisi si nje loje e vogel ku mania per te pasur nje fun page ne Facebook kishte kapur majat, ishte data 19 tetor 2013 ku vendosem te krijonim kete faqe, per pak dite behen plot 5 vite qe kjo faqe eshte krijuar. Me kete faqe kemi arritur te bejme gjera te pa harueshme, si nga ndihma qe u kemi dhene shume peresonave deri ne ate te njohjeve te reja me shume nga fansat e faqes qe tashme jane miqte e mi.

Pavarsisht shume gjerave qe kemi kaluar bashke ajo me e bukura eshte se ne sot u beme plot 400.000 mije.. Nje shifer vertet e madhe, nje shifer mbreslenese, nje shifer qe na ka bere te ndihemi krenare per punen tone 5 vjecare, foto, video, lajme, receta, informacione nga mete ndryshmet, te gjitha temat jane trajtuar ne kete faqe. Por ajo me e rendesishmja eshte kenaqesia qe na jepni ju me pelqimet, komentet dhe shperndarjet qe i beni postimeve tona.

Me nje mesatare prej 180-190 postime ne 24 ore, ne jemi shendruar ne nje nga faqet me aktive per te mos then e vetmja faqe shqiptare qe ka nje rendiment kaq te larte te postimeve, 1 postim gati per cdo 5min.

Fale punes se palodhur te adminave tone ne sot arrijme te behemi plot 400.000.

Prej disa vitesh ne jemi shtrire dhe ne rrjetet e tjera sociale duke korrur sukses dhe ne ato. Kemi krijuar dhe adresat tona ne Instagram dhe YouTube. Tashme me plot goje jemi nje Brand.

Sot vendosa tju FALENDEROJA. Doja tju thoja FALEMINDERIT, qe na ndiqni cdo dite dhe nuk lodheni se na beri like koment dhe share ne postimet tona. FALEMINDERI QE NA KANI MBESHTETUR DHE PO NA MBESHTESNI NE RRGETIMIN TONE. Jeni JU pa jemi NE. LEXO, MESO, SHPERNDA.

400K Thenie Per Jeten FACEBOOK