Xhensila Myrtezaj na surprizon perseri, do mahniteni nga e ‘treta e vërteta’

90

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe është kujdesur që këto ditë të mbeten në përjetësi në kujtesën e saj.

Xhensila pasi ka publikuar dy realizimet artistike para disa ditësh ka treguar se ka ende vend për t’u mrekulluar.

Realizimi i fundit është një mrekulli, që tregon një lule brenda një luleje. Xhensila nuk mund të shfaqej më e bukur se sa kaq dhe shtatëzania i ka shtuar asj nur pa masë.

View this post on Instagram

Ndjehem e bekuar qe bej punen qe adhuroj🙏🏻 E bekuar qe rrethohem , jo thjesht nga nje staf, por nga nje grup artistesh, qe me aq shume pasion realizojme te gjithe sebashku, keto kujtime te perjetshme, nje ditar figurativ! Per mua ky set ishte me shume dashuri, per nje mike te embel si @xhensilamyrtezaj me te cilen kemi pare njera tjetren te rritemi, qe nga hapat e para te karieres e deri sot ku une jam nene e nje engjelli, dhe Xheni po pret mrekulline e saj. Prandaj desha tju percjell edhe juve me kete video, punen kolosale, perkushtimin e te gjitheve per kete super realizim ne kohe record. Faleminderit stafit #HeraCompany gjithashtu per bashkepunimin @sellmakasumoviq @kacilleshi #Tier

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) onNa ndiqni ne: